Kaliteli Hizmet Anlayışı

Kaliteden ödün vermeden, güvenilir ve çözüm odaklı hizmet.

 

Müşteri Odaklı Hizmet

Önce Müşterilerimiz anlayışı ile hizmet etmekteyiz.

 

İlkemiz

Çeliğin gücü gücümüz ilkesi ile yola çıktık, Gücümüze güç kattık

ŞİRKET PROFİLİ

1983'den bu yana Dünyanın Büyümesine Yardım Ediyoruz.

iLKEMiZ

Yapılarımızı mühendislik kalitesinden ödün vermeden projelendirip, deneyimli, motivasyonu yüksek , yaratıcı ve en önemlisi kendini sürekli yenileyen ekiplerimizle inşaa etmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Güvenilir ve Çözüm Odaklı bir Hizmet sunmak için Güncel Yönetmelik ve En son Kabul gören şartnameler ışığında modern yapılar tasarlamak ve bunları aynı kalite ve özenle inşaa etmek.


YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Başkanın Mesajı

Değerli Çalışanlarımız ve iş ortaklarımız;

İsa Karaca şirketler grubu 1983 yılında Ankara Çankaya bölgesinde genç ve dinamik kadrosu ile ticaret hayatına başlamıştır. 2000 li yıllların başlarında Türkmenistan başta olmak üzere Azerbaycan ve Kazakistan’ da yerel ve yabancı firmalar ile partnerlik ve alt yüklenici olarak ticari hayatına devam etmiştir.

Yurt içi ve yurt dışından birçok kurum ve kuruluşa hizmet sunmakta olan iSA KARACA Şirketler Grubu , Yüksek bilgi birikimine sahip uzman mühendisleri, Teknik ressamları, Akademik yerli ve yabancı Danışmanları ile müşterilerine Hızlı ve Güvenilir çözümler sunanarak, Rekabetçi yapısı ile daha büyük projeler ışığında ilerlemektedir.

2010 yılında, özellikle betonarme inşaat konusundaki deneyimi ile Çelik yapılar konusundaki deneyimini birleştirerek ilk fabrikasını açmıştır. Kendisini hızlı bir şekilde yenileyerek, birçok başarılı projenin imzasını atmış olup, kalitesinden ödün vermeden yeni projelerine de devam etmektedir.

Yıllar içinde yapmış olduğumuz başarılı projeler de gösteriyor ki; hizmet kalitemize önem veriyor, verdiğimiz sözlerin arkasında durmaya büyük özen gösteriyoruz. En iyi yatırımın insana ve çevreye yatırım olduğu bilinci ile iş dünyasında gösterdiğimiz hassasiyetlerimizi çevremizde ve hayat tarzımızda da yaşatmaya çalışıyoruz.

Eskiden olduğu gibi bugünde, yarında ülkemizin geleceği ve bekası için yılmadan çalışacak, özveriyi elden bırakmayacağız. İçimizdeki bitmeyen Vatan aşkı ile üretmeye ve başarılarılarımıza yenilerini eklemeye devam edeceğiz.

Birlikte çalıştığımız, çalışma arkadaşlarım başta olmak üzere Tüm iş ortaklarımız ve Partnerlerimize sonsuz teşekkürü borç bilirim.

İbrahim KARACA

HEDEFLERİMİZ

15

Ülkeye İhracat

10

milyon m2 İnşaat Alanı

300

bin ton Çelik

4000

kişiyi ev sahibi yapmak

KURUMSAL DEĞERLER

Güvenilir çözümler sunarak, Rekabetçi yapısı ile daha büyük projeler ışığında ilerlemek için belirlediğimiz Kurumsal değerler bizim için çok önemlidir.

  • Çalışkan, Disiplinli ve Etkili iletişimi benimsemiş Takım Çalışması
  • Kalite Odaklı Çalışma Prensibi
  • Çözüm Odaklı Anlayış Tarzı
  • Mühendislikte Yapısal Çözümleme ve Modern Tasarım
  • Gelişime ve Teknolojiye Kolay Adaptasyon
  • İnsana Yatırım
  • Etik Değerlere Sadakat
  • Üstün Çevre Bilinci