Değerli Müşterilerimize Satın Almada En İyi Hizmetleri Sunuyoruz.

İsa Karaca şirketler grubu 1983 yılında Ankara Çankaya bölgesinde genç ve dinamik kadrosu ile ticaret hayatına başlamıştır. 2000 li yıllların başlarında Türkmenistan başta olmak üzere Azerbaycan ve Kazakistan’ da yerel ve yabancı firmalar ile partnerlik ve alt yüklenici olarak ticari hayatına devam etmiştir.

2010 yılında, özellikle betonarme inşaat konusundaki deneyimi ile Çelik yapılar konusundaki deneyimini birleştirerek ilk fabrikasını açmıştır. Kendisini hızlı bir şekilde yenileyerek, birçok başarılı projenin imzasını atmış olup, kalitesinden ödün vermeden yeni projelerine de devam etmektedir.

FiRMA GECMİSİMİZ.

1983

AYDIN iNSAAT SAN.TIC LTD STI ile firmamız calışma hayatına başlamıştır.

This was the time when we started our company. We had no idea how far we would go, we weren’t even sure that we would be able to survive for a few years. What drove us to start the company was the understanding that we could provide a service no one else was providing.

2000

Türkmenistan'da yeni işimize başladık.

Aşkabat – Türkmenistan’da yapılan proje, ana bina inhibatör binası, balık temizleme atölyesi, bakım onarım ve depo binaları olmak üzere 5 binadan oluşmaktadır.

2004

Krc insaat kuruldu.

KRC İnşaat, 2004 yılında Ankara, Çankaya bölgesinde, yapısal müteahhitliği yapmak üzere kurulmuştur. Özellikle Çankaya bölgesinde bir çok binanın ruhsatını alarak kalitesinden ödün vermeden bitirmiş ve bu binaların hepsinin de iskanını almıştır.

2014

Sumutomo Rubber Ako Lastik Fabrikası Projelendirme.

Mimari – elektronik – mekanik ve çelik kons proejelerini hazırladığımız Çankırı Tüney Köyü’nde yapılan organize sanayinin içinde, günde 30.000 adet lastik üretim kapasitesine sahip fabrikada ilk üretimler gerçekleşmiştir. 2 Faz ve 3 Faz proje çizimleri firmamız mimar ve mühendisleri tarafından hazırlanmıştır.